Gyógyszerész Münchenben

tw.con. GmbH

Ügyfelünk megbízásából München belvárosának kiemelt gyógyszertárába keresünk képzett gyógyszerészeket! Ezen munkáltató anyagi es szakmai megbecsülést, kiváló karrierlehetőséget, valamintnyugat-európai életszínvonalat kínál Önnek!

Bajorország fővárosa, München, valamint az Allgäu közelsége számos előnyt nyújthat: a közeli Alpok magas fokú szabadidős tevékenységek paradicsoma, a világszínvonalú kulturális kínálatok és a kiemelt szintű életminőség csupán néhány előny! A Bajor főváros közelsége ellenére a bérleti díjak és a mindennapi költségek azonban megfizethetőek! A közeli müncheni és memmingeni repülőterek kitűnő összeköttetéssel rendelkeznek Kelet-Európával!

Ügyfelünk elvárásai:

  •  EU tagállamban végzett orvosi tanulmányok
  • a német nyelv legalább B2-es szintű ismerete
  • müncheni életvitelre és munkára való nyitottság

Ügyfelünk kínálata:

  •  kiváló munkakörülmények
  •  szabályozott munkaidő (max. 40 óra/ hét)
  • vonzó javadalmazás (túlórapénz)
  • segítségnyújtás bérlakás találásában
  • rendszeres továbbképzések
  • Éljen és dolgozzon a világ egyik legmagasabb életszínvonalat kínáló városában!

Amennyiben gyógyszerészi tapasztalattal és német nyelvtudással rendelkezik, várjuk önéletrajzát  az alábbi email címre:

andrea.bancsa-gnandt@twcon.de

Bővebb infó: +36 21 200 2005

To apply for this job email your details to andrea.bancsa-gnandt@twcon.de